Meie Partnerid

ghd logo
Good Hair Day näol on tegemist rohkelt auhinnatud ja profesionaalse juusteviimistlusbrändiga, mille tootevalikust leiab erinevad viimisvahendid ning elektroonilised seadmed, kuhu kuuluvad föönid, sirgendajad ja lokitajad. ghd on teinud läbi tõelise revolutsiooni, viies juuste viimistlemise täiesti uuele tasemele. ghd stylereid ja teisi elektroonilisi seadmeid iseloomustab paremini kõrgeima kvaliteediga keraamika ning negatiivsete ioonide positiivne mõju juuksehoolduses. Good Hair Day brändi kutsutakse hellitavalt juukseviimistluse maailma Rolls Royce´ks.

 

halo logo

Halo on Inglismaal loodud bränd, mis on pärjatud ja tunnustatud erinevate rahvusvaheliste auhindadega. Tootevalikust leiame Halo patendeeritud süsteemiga tamiil-kinnitusega ja Clip-in meetodil paigaldatavad juuksepikendused. Halo juuksed on parima kvaliteediga etnilise päritoluga 100% India Remy juuksed. Iga naine veendub Halo süsteemi kandes, et see on täiuslik iga päev ja igas olukorras. Klient hakkab kindlasti oma Halo armastama.

KEVIN-mustlogo

KEVIN.MURPHY on moele fokusseeritud ja ainult salongidele suunatud, professionaalseks kasutamiseks mõeldud juuksehooldus- ja viimistlusvahendite bränd, mis pakub lahendusi ka kõige nõudlikumatele soovidele juuste hooldamisel ja viimistlemisel.

KEVIN.MURPHY tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja annavad kaalutu, tugeva ning kestva hoidvuse. Vitamiinid ja aminohapped parandavad juukse pealispinda, tihendavad juuksed ja vähendavad juusteotste hargnemist. Niisutus mango ja murumuru võist, silub ja pehmendab juuksekarva. Erinevad ekstraktid lisavad kaalutut sügavniisutust juustesse.
Tooted on parabeenide- ja sulfaatide vabad, sisaldades ka UV-kaitset.

SUPERMOOD on uus holistiline kosmeetika kaubamärk Soomest, mis pakub lisaks kõrgekvaliteedilistele looduskosmeetika toodetele ka söödavaid ning terapeutilisi ilutooteid. Supermood’i uurimistöö, väljatöötamine ja tootmine leiab aset Soomes, kasutades “eco-certified” kõrgekvaliteedilisi koostisosi. Iga detail on loodud Supermood’i väärtuste kohaselt, milleks on: keskkonnasõbralikkus, eetilisus ja puhtus.

11118130_718973948212681_593326919_n

Hair Elegance avab ukse luksuslikku slaavi juuksepikenduste maailma, olles parim valik nõudlikele ja kvaliteeti hindavatele klientidele. Hair Elegance tootevalikus on keratiin- ja teip- kinnitusega slaavi juuksepikendused pikkustes 40 ja 55 cm. Kõrge kvaliteediga eriti siidised salgud on valmistatud 100% naturaalsetest juustest. Kõik juuksed on läbinud range kontrolli ja vastavad Remy kvaliteedi standarditele, olles kergesti ega riku oma juukseid.

Dondella eksklusiivsed juukseaksessuaarid valmivad käsitööna Prantsusmaal.  Ehete disainimisel pööratakse erilist tähelepanu materjali valikule ja valmistamisviisile. Aksessuaarid on loodud kõrgkvaliteetsest sulamist, mida eelistavad ka tunnustatud luksus päikseprillide tootjad maailmas.  Need ajatult stiilsed juukseehted kaunistavad Sind nii igapäevaselt, kui lisavad pidulikkust erilistel sündmustel. 

Cezanne pilt

Cezanne keratiinholdus on revolutsiooniline, pikatoimeline ja ohutu salongitoode, mis aitab saavutada juuste ideaalse väljanägemise ilma neid kahjustamata või ohustamata kemikaalidega, nagu formaldehüüd, mida leidub paljudes teistes sirgestavates või silendavates toodetes.