Kollektiiv

Nele Raudsepp

Juuksur

 

Kontakt:  +372 5686 6043

 

Decoris Showroomi hinnatud juuksur Nele armastab oma tööd ja kliente!

Juuksuritööga tegi ta algust juba 2010 aastal. Oma töös on ta alati aus ja abivalmis ning teeb seda tõelise kirega. Suurepärase suhtlejana peab ta juuksuri eriala juures oluliseks oskust klienti kuulata, vajadusel anda nõu ja mis kõige olulisem, saavutada alati soovitud tulemus. Tema jaoks on kõige olulisem, et kliendid lahkuksid salongist kauni ja rahulolevana.

Juuksuri ning stilistina armastab Nele väljakutseid. Ta hoiab ennast kursis uusimate juuksetrendidega ja on avatud põnevatele ideedele, et proovida midagi uut. Oma töös kasutab ta vaid juuksesõbralikke ja professionaalseid ghd ja KEVIN.MURPHY töö-ja juuksehooldusvahendeid.

Reelika Selirand

Supermood ja Vita Liberata kaubamärkide esindaja / jumestuskunstnik / koolitaja

 

Kontakt: +372 501 7703

SUPERMOOD
reelika.selirand@supermood.ee

VITA LIBERATA
reelika@lovebeauty.fi

 

Merili Pikk

Makeup artist / Soengud

 

Kontakt: +372 53800001

merili@decoris.ee

 

Merili on jumestaja, kes armastab ilusaid asju, eelkõige ilusaid inimesi. Hea meelega liidab ta need kaks omavahel ja teeb su veel kaunimaks kui juba oled. Ta usub, et kui sa tunned end oma nahas hästi, saad kogu energia suunata elu nautimisele. 

Merili on jumestanud ja soenguid teinud nii televisiooni kui fotosessioonide tarbeks. Ka ajakirjades võid olla tema töid näinud. Suurimat rõhku paneb ta õhtu- ja pruudimeikidele. Tema käe alt väljud alati kauni ja hoolitsetuna.

 

Valeria Melnikova

Vene müügiesindaja

 

Kontakt: +372 56458739

valeria@decoris.ee

Erica Teras

Müügijuht / koolitaja

 

Kontakt: +372 58558123

erica@decoris.ee