Pakkumine KOOLILAPSELE

Laste lõikus + soeng + efekttriibud = 25 eur

Sisaldab ghd Curve lokisoengut või punutist. Efekttriibud tehakse juustesse KEVIN.MURPHY uute Color.bug triibutajatega, mis püsivad juustes järgmise pesuni.

* ei sisalda pesu (lisandub 7 eur)

Pidulik lokisoeng + make-up = 50 eur

Sisaldab pidulikku päeva- või õhtumeiki ning ghd Curve lokisoengut.

*Ei sisalda juuste pesu (lisandub 10 eur)

SOODUSPAKKUMINE PIKENDUSTELE

Hair Elegance keratiiniga

juuksepikendused 55 cm

100 salku + paigaldus + lokisoeng = 290 eur

Sisaldab kvaliteetseid Slaavi  keratiin-kinnitusega juuksepikendusi koos paigalduse ja ghd Curve viimistleva lokisoenguga.

JUUSTE VÄRVIMINE + LÕIKUS + KERGE LOKISOENG = al. 55 EUR

juuksepikendused, clip-in, püsipikendused, halo

Sisaldab juuste pesu ja värvimist KEVIN.MURPHY toodetega, lõikust ning viimistlevat soengut by ghd Curve.

NB! Hinnale lisandub värvi hind 1 ml = 0.3 eur

Loomislugu

Decoris Showroom on kokku toonud ilumaailmas väga tuntud ja auhinnatud brändid nagu ghd, KEVIN.MURPHY, HALO, Hair Elegance, Dondella, Supermood ja Vita Liberata. Mis ühendab neid brände? Usume, et nendeks on kvaliteet, juukse- ja nahasõbralikkus ning loomulikult ka soov pakkuda klientidele parimat!

Isiklikumal tasemel tähendab Decoris Showroom-i avamine mitme naise unistuse täitumist. Saatuse tahtel on kokku sattunud motiveeritud kollektiiv, mille igal liikmel on kujunenud oma ülesanne. Samas sobivad kõik omavahel kokku kui pusletükid, mis moodustavad ideaalse terviku.
 
Decoris Showroom asub värskelt renoveeritud hoone teisel korrusel, mille leiab aadressilt Telliskivi 60N, Tallinnas. Ruumi valimisel võtsime eesmärgiks hoida brändidele omast stiili ning väljavalitud koha olemus juhtus olema täpselt õige. Interjöör on segu industriaalsest tunnetusest, kuhu on romantilise mööbli näol juurde lisatud pehmust, et üldmulje oleks stiilne ent samas hubane.
 
Decoris Showroom ootab kõiki enda juurde külla tutvuma ghd, KEVIN.MURPHY, HALO ja Hair Elegance tootevalikuga. Samuti hakkavad siin eelnevalt kokkulepitud aegadel kohal olema professionaalsed juuksurid ja jumestajad. Mainimata ei saa jätta ka spetsiaalseid toote- ja soengukoolitusi, mis on mõeldud nii juuksuritele kui ka jumestajatele, nii algajatele kui edasijõudnutele.