lightbox-header

Kallis,
kas sulle tundub
nagu ma tahaksin
kokaraamatut?

Sinu eesnimi
Sinu Email
Saaja eesnimi
Saaja Email
Mida sa ei soovi saada? (nt. kokaraamatut)
Personaalne sõnum

Sulge
-11%
219_image_1_heroMAX
219_Image_3_Hero

ghd Gold Max styler

189,00  169,00 

Sirgendaja laiad plaadid on suurepärased paksudele ja pikkadele juustele. Korraga võib sirgendada suuremaid juukse salke või luua suuri ja rikkalikke lokke või laineid.

Laos

Toote kirjeldus

ghd Gold Styler sarja sirgendajad tagavad ülima profesionaalse viimistluse. Tänu styleri kuldsetele plaatidele ja elegantselt ümarale disainile libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, luues seeläbi ainulaadse läikiva lõpptulemuse. Sirgendajate täiustatud väliskest kuumeneb vähem ja on kergem käsitleda.

 

Sirgendajate põhiomadused:

 1. Töövalmis 20 sekundiga.
 2. Automaatne temperatuuri valik, mis ei ületa 180-190 kraadi- ei kahjusta juukse struktuuri.
 3. ghd on võtnud oma sirgendajates kasutusele uuendusliku negati ivsete ioonide tehnoloogia. Juustes on positi ivsed ioonid, mis läbi sirgendades ja toites negati ivsete ioonidega, neutraliseerivad teineteist. Paraneb juuksestruktuur, sulgub juuste välimine kiht (kutiikul) ning juuksed ei kahjustu.
 4. ghd 100% keraamilised plaadid on valmistatud vaid kõrgekvaliteedilisest keraamikast. Keraamika juhib ja säilitab efektiivselt kuumust ning toodab niisket soojust, mis ei lõhu ega kuivata juust. Vastupidiselt seob see juustes niiskuse, mille läbi juuksed muutuvad säravamaks ja on vastupidavamad ilmastiku kahjustava mõju suhtes.
 5. Sirgendajate täiustatud nailonist väliskest kuumeneb vähem ja on kergem käsitleda.
 6. Kõrgtehnoloogiline mikrokiip säilitab kogu plaadi ulatuses pidevalt stabiilset temperatuuri, pumbates kuuma juurde 5 korda sekundis.
 7. Tänu sirgendaja paindlikele plaatidele ja elegantselt ümarale disainile libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, ilma juukseid murdmata ja rebimata.
 8. Kasutades ghd juuksetooteid ei vaja raua pind eraldi puhastamist. Teiste viimistlusvahendite korral puhastada plaatide pinda mikrofiiber kangaga kord kahe nädala tagant.
 9. Pehme, 2,7 m pikk ja 360 kraadi pöörlev juhe ei sega viimistlusprotsessi.
 10. Pärast 30. minuti t lülitab raud ennast automaatselt unereziimile.
 11. Sirgendajat saab kasutada kõigis maailma riikides ja see kohandub automaatselt erinevate toiteallikatega.
 12. Mehaanikale tagatakse kahe aastane garantii.
 13. Seadmele on antud eluiga 1650 töötundi.
 14. Seade on investeering: saad kvaliteetse disainraua, millega võid teha palju erinevaid soenguid sirgendamisest lokkideni.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ghd Gold Max styler”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga