lightbox-header

Kallis,
kas sulle tundub
nagu ma tahaksin
kokaraamatut?

Sinu eesnimi
Sinu Email
Saaja eesnimi
Saaja Email
Mida sa ei soovi saada? (nt. kokaraamatut)
Personaalne sõnum

Sulge
300_image_2_hero
ghd Curve classic curl tongghd Curve kuumakindel kinnas

ghd Curve® classic curl tong

189,00 

ghd Curve® classic curl tong on 26 mm-se paagiga ümar lokitang, mille vedru abil liigutatav kang võimaldab mugavalt juukseid fikseerida ja pääseda juukse juurele veelgi lähemale. Tulemuseks kauapüsivad, volüümikad ja klassikalised lokid. Sobib ka lühematele juustele. Jahe otsik kaitseb juuste koolutamise ajal sõrmi kuumuse eest. Spetsiaalselt külge ehitatud turvaalus võimaldab teil soengu tegemise ajal asetada tangid pinnale ohutult.

Kingituseks tasuta ghd kuumakindel kinnas!

Laost otsas

Toote kirjeldus

Lubage tutvustada uut ghd Curve® sarja, mille lokitangidega saate luua terve väljanägemisega ühtlased lokid, mis püsivad kogu päeva ja öö. 

Tasuta kingituseks kaasa ghd kuumakindel kinnas!

Lokitangide tootmisel on kasutatud patenteeritud tri-zone™ tehnoloogiat, mis on tõeline uue ajastu läbimurre. Kuus quick-think sensorit garanteerivad kogu viimistluse vältel stabiilse temperatuuri, milleks on 185 kraadi. Tulemuseks on kiiresti vormuvad ning kauapüsivad lokid. Tangid on täiskeraamilised ja ei kahjusta juukseid.

ghd Curve® classic curl tong on 26 mm-se paagiga ümar lokitang, mille vedru abil liigutatav kang võimaldab mugavalt juukseid fikseerida ja pääseda juukse juurele veelgi lähemale. Tulemuseks kestvad, volüümikad ja kestvad  lokid lühematel juustel. Jahe otsik kaitseb juuste koolutamise ajal sõrmi kuumuse eest. Spetsiaalselt külge ehitatud turvaalus võimaldab teil soengu tegemise ajal asetada tangid pinnale ohutult.

Pärast 30 minutit lülitab lokipulk end turvalisuse tagamiseks unereziimile.
Seadet saab kasutada kõigis maailma riikides ja see kohandub automaatselt erinevate toiteallikatega.

Garantii 2 aastat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ghd Curve® classic curl tong”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga