HALO meetodi pikendused

Iga naine väärib HALO…

HALO tehnoloogia on kõige lihtsam, kiirem ja uskumatum juuksepikendamise meetod. 100% India Remy juuksed, mis on läbinud range kontrolli ja järelevalve, sobitatakse oma juuste sisse imelihtsalt.  Halo saladuseks on patenteeritud süsteemiga reguleeritav tamiil,  mis sobitatakse peakujuga ning kinnitatakse sõlmega.

Halo süsteemi on väga lihtne paigaldada. Tamiil-kinnitusega juukseriba asetatakse pea kõrgema koha ümber ja kammi sabaga tõmmatakse oma juuksed üle tamiili-kinnitusega juusteriba. Selle järgselt harjatakse kõik juuksed läbi ja ongi kandmiseks valmis. Halo on väga populaarne, hinnatud mitmete rahvusvaheliste auhindadega ja ainulaadne juuksepikendamise süsteem vaid sekunditega.

Iga naine veendub Halo süsteemi kandes, et see on täiuslik iga päev ja igas olukorras. Klient hakkab kindlasti oma Halo armastama.


Enim küsitud küsimused juustepikenduste kohta:

Kui kaua Halo juuksepikendusi kanda saab?

Igapäevasel kasutamisel on eluiga 5 kuud – 3 aastat. Väga palju sõltub sellest, kuidas oma juuste eest hoolt kannate. Kuldne reegel on, et Halo juuksepikendused vajavad samasugust hoolt ja armastust nagu oma juuksed.

Kas Halo juuksepikendustele tohib lokke teha ja sirgendada?

Loomulikult, kuid kindlasti tuleks Halo juuksepikendustega käituda sama hoolikalt kui enda juustega. Soovitavalt kasutada juuste kuumtöölemiseks kaitsvaid viimistlus ja hooldusvahendeid. Väga hea valiku leiate ghd viimistlusvahendite seast.

Millises pikkuses tuleks juuksepikendused valida?

Kõik sõltub oma soovist. Reeglina soovitama, et juuksepikendused ei tohiks olla rohkem kui kaks korda pikemad oma juustest.